فرصت عالی برای ملاقات و برقراری ارتباط با فعالین حوزه چاپ و بسته بندی، تبلیغات و برند سازی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
١٤٠٢/٠٥/٢٩
فرصت عالی برای ملاقات و برقراری ارتباط با فعالین حوزه چاپ و بسته بندی، تبلیغات و برند سازی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
 
 به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین، احمد خورگامی مدیرعامل این شرکت اعلام داشت: امروزه چاپ و بسته بندی محصولات، نقش مهمی را در خصوص فرآیند بازاریابی داشته و بطور کلی فروشندگان و صادرکنندگان، در راستای تحقق اهداف و موفقیت در حوزه فروش و بازاریابی باید به اصول و قواعد مربوط به آن توجه نمایند.
وی ادامه داد: با توجه به این امر برگزاری نمایشگاه تخصصی در این حوزه، فرصت و بستر مناسبی را جهت تبادل اطلاعات و آگاهی از به روزترین فناوری‌ها و ماشین آلات در این صنعت، فراهم می نماید.
خورگامی افزود: اولین نمایشگاه چاپ، بسته بندی، تبلیغات و برند سازی با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی و شرکت نمایشگاه های بین المللی، از تاریخ 31 مرداد لغایت 3 شهریور ماه به مدت 4 روز از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می گردد.
این مسئول یادآور شد: بیش از 30 مشارکت کننده از استان های قزوین، همدان، تهران و البرز تولیدات و محصولات خود در حوزه های مرتبط با عنوان نمایشگاه را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
خورگامی در خصوص اجرای برنامه های جانبی افزود: همچنین کارگاه های تخصصی در حوزه های بسته بندی، کارگاه تخصصی چاپ، کارگاه تخصصی بسته بندی باقلوا و شیرینی نیز در ایام برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد.