برگزاری نمایشگاه گل و گیاه همزمان با نمایشگاه سوغات و هدایا
١٣٩٨/٠٧/٢١
برگزاری نمایشگاه گل و گیاه همزمان با نمایشگاه سوغات و هدایا
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل این شرکت اعلام کرد : نمایشگاه های فوق از تاریخ 22 لغایت 26 مهر ماه ماه بمدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می گردد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین افزود : نود و شش تولید كننده و فعال در حوزه های گل و گیاه ،گل های زینتی و آپارتمانی و همچنین در حوزه سوغات و هدایا از استان های تهران، قزوین، البرز، مرکزی، مازندران، همدان،کرمانشاه، گیلان، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، یزد، کردستان، اصفهان، اردبیل و فارس حصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
وی ادامه داد : ایجاد فرصتی مناسب برای دوستداران گیاهان به منظور آشنایی با انواع گیاهان و گل مناسب آپارتمان،برقراري ارتباط بين توليدكنندگان و مصرف کنندگان ، ارائه توانمندیهای مشارکت کنندگان و فعالان  در امر گل و گیاه ، از جمله اهداف برپايي این نمایشگاه است.
حاجی محمدی در پایان افزود : نمایشگاه گل و گیاه ، همزمان با سوغات و هدایا در مدت برگزاري از ساعت 15 الی 21 در محل دائمي نمايشگاههاي  بين المللي استان قزوين واقع در بلوار امام خميني(ره) ،  جنب صدا و سيما جهت بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.