برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس از 22 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
١٣٩٨/٠٦/٢٠
برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس از 22 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
 
به گزارش‌ روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین ، علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل این شرکت اظهارداشت: در آستانه بازگشایی مدارس ، نمایشگاه پاییزه با همکاری سازمان صنعت،معدن و تجارت ، شرکت نمایشگاههای بین المللی استان و شرکت طرح و توسعه همیاری قزوین از 22 لغایت 29 شهریور ماه به مدت 8 روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.
این مسئول بیان کرد: از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه می توان به تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان در فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز اشاره کرد.
حاجی محمدی یادآور شد: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد از لحاظ قیمت و کیفیت مورد تأئید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بوده و بازرسان این سازمان بر نحوه فروش غرفه داران نظارت خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین بیان کرد: در این رویداد اقتصادی کالاهایی شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم التحرير،مواد غذایی،بهداشتی و همچنین اقلام تنظیم بازار شامل قند و شکر، برنج و ... عرضه خواهد شد.
این مسئول در پایان یادآورشد: نمایشگاه فروش پاییزه در مدت برگزاری از ساعت 16 الی 21 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما برگزار خواهد بود.