پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان برگزار می گردد
١٣٩٨/٠٤/٠٦
پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان برگزار می گردد
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل این شرکت بیان داشت :  پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از تاریخ 10 لغایت 14 تیر ماه سال جاری به مدت 5 روز با مشارکت تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مبلمان و همچنین با نظارت و همکاری اتحادیه درودگران قزوین در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌گردد.
حاجی محمدی یادآور شد : بیش از 60  مشارکت کننده در فضایی به مساحت 4000 مترمربع ، از استان‌های قزوین و تهران تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
وی افزود : آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت ، ایجاد بستر به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، ، فراهم نمودن فضاهای رقابتی جهت افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای موردنیاز‌ و ... از جمله اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است.
این مسئول گفت : کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می گردد مورد تایید کارشناسان اتحادیه درودگران بوده و بر نحوه فروش آنها نیز نظارت خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان گفت : پانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در مدت برگزاری از ساعت 16 الی 22 در  محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر خواهد بود .