سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان برگزار می گردد
١٣٩٧/٠٤/٠٩
سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان برگزار می گردد
 

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌ های بین‌المللی استان قزوین اعلام کرد :  سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از تاریخ 11 لغایت 15 تیر ماه سال جاری به مدت 5 روز با مشارکت تولیدکننده و عرضه‌کننده مبلمان و همچنین با نظارت و همکاری اتحادیه درودگران قزوین در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌گردد.
طاهرخانی یادآور شد : بیش از 60  مشارکت کننده در فضایی به مساحت 4000 مترمربع ، از استان‌های قزوین و تهران تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
وی افزود :از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی، می‌توان به ایجاد فضایی به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت، فراهم نمودن فضاهای رقابتی جهت افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای موردنیاز‌ و ... اشاره نمود.
این مسئول گفت : کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می گردد مورد تایید کارشناسان اتحادیه درودگران بوده و بر نحوه فروش آنها نیز نظارت خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان گفت : سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در مدت برگزاری از ساعت 16 الی 22 محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر خواهد بود.