برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین
١٣٩٦/١٠/١٨
برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین هادی طاهرخانی مدیرعامل این شرکت اعلام کرد :  دوازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۲ دی ماه سال جاری به مدت 5 روز با مشارکت تولیدکننده و عرضه‌کننده مبلمان و همچنین با نظارت و همکاری اتحادیه درودگران قزوین در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می باشد.
طاهرخانی یادآور شد : ۷۰مشارکت کننده در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع ، از استان‌های قزوین و تهران تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.
وی افزود :از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی، می‌توان به ایجاد فضایی به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت، فراهم نمودن فضاهای رقابتی جهت افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای موردنیاز‌ و ... اشاره نمود.
این مسئول گفت : کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می گردد مورد تایید کارشناسان اتحادیه درودگران استان قزوین بوده و بر نحوه فروش آنها نیز نظارت خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان گفت : دوازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱:۳۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر است.