مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین: توجه به صنایع کوچک و کارآفرینان نقش تأثیر گذاری را در توسعه صنعت و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال به همراه خواهد داشت.
١٣٩٦/٠٥/٢٥
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین: توجه به صنایع کوچک و کارآفرینان نقش تأثیر گذاری را در توسعه صنعت و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال به همراه خواهد داشت.
 
به گزارش روابط عمومی عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین  در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و شهرک های صنعتی استان که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار شد اظهارداشت: صنعت یکی از ارکان مهم چرخه اقتصادی جهان به خصوص در کشورهای توسعه یافته به شمار می آید و پویایی و خودکفایی این بخش می تواند موجبات رونق بخش های دیگر را نیز فراهم آورد و به یقین ارتقاء دانش و تخصص صنعتگران کشور و تلاش آنان می تواند برخی از مشکلات و تنگناها را برطرف کند.
وی افزود :در این میان توجه به صنایع کوچک و کارآفرینان ، تحول در بخش صنعت و همچنین نقش تأثیر گذاری را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال به همراه خواهد داشت.
این مسئول خاطر نشان کرد : با توجه به پتانسیل و ظرفیت استان قزوین، برگزاری نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت ، بستر بسیار مناسبی را بمنظور تبادل تجربیات،انتقال اطلاعات و همچنین زمینه استفاده از دستاوردهای نوین را برای صنعتگران و تولیدکنندگان فراهم می سازد و با توجه به این مهم و با یاری خداوند متعال موفق شدیم برای سومین بار در استان با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین و شرکت شهرک های صنعتی استان نسبت به برپایی این نماشگاه اقدام کنیم.
وی افزود : سومین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با رویکرد خرید کالای ایرانی و توسعه صادرات با حضور 77 مشارکت کننده و 110 شرکت تولیدی در فضای کلی به مساحت4000 مترمربع تا روز جمعه 27 مرداد ماه بمدت چهار روز از ساعت 16 الی 22 برگزار است.
طاهرخانی در پایان یادآور شد : برای دستیابی به بازارهای هدف ،در شهریورماه نمایشگاه توانمندی های استان قزوین در کشور اوکراین برگزار خواهد شد و این حضور می تواند کالاهای ما را در بازارهای هدف معرفی کند.