برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان از 12 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
١٤٠١/٠٧/٠٧
برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان از 12 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین احمد خورگامی مدیرعامل این شرکت بیان داشت: صنعت ساختمان یکی از صنایع پیشرو در امر توسعه اقتصاد کشور محسوب می گردد و این صنعت را می توان به عنوان یکی از مهم ترین محرکه های اقتصادی جوامع بشری دانست .
وی افزود: با توجه به اینکه همه روزه شاهد ظهور مصالح ساختمانی جدید و زیبا در حوزه صنعت ساختمان هستیم ، لذا یکی از ارکان اصلی معرفی و بازاریابی این فرآورده ها آشنا نمودن آحاد جامعه مهندسان و مردم با آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه صنعت ساختمان می باشد و در این راستا نمایشگاه ها می تواند به عنوان یکی از موثرترین و بهترین شیوه های بازاریابی مورد توجه قرار گیرد.
این مسئول بیان نمود: نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ 12 لغایت 15 مهر ماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.
خورگامی افزود: مشارکت کنندگان از استان های قزوین، تهران، البرز، اصفهان، مازندران، آذربایجان شرقی و غربی تولیدات و محصولات خود را در زمینه های تاسیسات و تهویه متبوع، لوله و اتصالات، شیرآلات، خانه هوشمند، دکوراسیون داخلی، درب های آپارتمانی، پنجره، هلدینگ ساختمانی، محصولات شیمیایی و ... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 دایر می باشد و پذیرای بازدید متخصصان و عموم خواهیم بود.