برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی از تاریخ 16 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
١٤٠١/٠٣/١٢
برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی از تاریخ 16 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
 

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین خورگامی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت : توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی را در راستای توسعه اشتغال و کارآفرینی دارد و برگزاری نمایشگاه ها بستر بسیار مناسبی را جهت معرفی و تعاملات فعالان این حوزه فراهم می نماید .
این مسئول بیان کرد : با توجه به این مهم نمایشگاه مشاغل خانگی ، در راستای حمایت از کالای ایرانی و با هدف معرفی دستاوردها و توانمندی های فعالان مرتبط در این امر در دستور کار این شرکت قرار گرفت و نمایشگاه فوق از تاریخ 16 لغایت 20 خرداد ماه با همکاری جهاد دانشگاهی قزوین برگزار خواهد شد.
خورگامی افزود : بیش از 130 مشارکت کننده از استان قزوین در حوزه های صنایع دستی، پوشاک، فرش، مواد غذایی، کیف و کفش، گیاهان دارویی و ... تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
وی خاطر نشان کرد : برگزاری ورک شاپ و کارگاه های آموزشی رایگان طی ایام برگزاری نمایشگاه ، از جمله برنامه های جانبی نمایشگاه فوق خواهد بود .
این مسئول اعلام کرد: نمایشگاه مشاغل خانگی در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ تا  ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین جهت بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.