شانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان برگزار می گردد
١٣٩٨/١٠/١٥
شانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان برگزار می گردد
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل این شرکت بیان داشت :  شانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از تاریخ 16 لغایت 20 دی ماه  به مدت 5 روز با مشارکت تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مبلمان و همچنین با نظارت و همکاری اتحادیه درودگران قزوین در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌گردد.
حاجی محمدی یادآور شد : امروزه با توجه به گسترش زندگی آپارتمان نشینی در جهان و گرایش مردم به استفاده از مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل،این صنعت رشد فزاینده ای پیدا کرده است.
وی افزود: با عنایت به استقبال مردم عزیز و علاقمند و به منظور پاسخگویی به سلایق ایشان و ارتقاء سطح دانش وکیفی تولیدکنندگان و با هدف معرفی محصولات متنوع این صنعت ، برگزاری نمایشگاه مبلمان در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
64این مسئول گفت: مشارکت کننده از استان‌های قزوین و تهران تولیدات و محصولات خود را در ایام برگزاری نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
وی افزود : آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت ، ایجاد بستر به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، ، فراهم نمودن فضاهای رقابتی جهت افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای موردنیاز‌ و ... از جمله اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است.
حاجی محمدی یادآور شد : کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می گردد مورد تایید کارشناسان اتحادیه درودگران بوده و بر نحوه فروش آنها نیز نظارت خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان گفت : شانزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در  محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر خواهد بود .