برگزاری نمایشگاه تخصصی لوستر و دکوراسیون داخلی از 18 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
١٣٩٨/٠٩/١٧
برگزاری نمایشگاه تخصصی لوستر و دکوراسیون داخلی از 18 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل این شرکت گفت: نمایشگاه لوستر و دکوراسیون داخلی از تاریخ 18  لغایت 22 آذر ماه به مدت 5 روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی  قزوین برگزار  می شود. 
حاجی محمدی اظهار داشت: این نمایشگاه به مدت پنج روز با حضور بیش از 50 تولید كننده و عرضه كننده لوستر و  محصولات دکوراسیون برگزار می شود.
وی افزود: در این رویداد اقتصادی مشارکت کنندگان از استان های تهران، گیلان، البرز، همدان، اصفهان و قزوین تولیدات و محصولات خود را در معرض دید عموم مردم قرار خواهند داد.
این مسئول بیان کرد: مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه ایجاد فضایی برای ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات، ایجاد فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز برای مصرف کننده است.
وی در پایان اظهار داشت: نمایشگاه لوستر،چراغ های روشنایی و دکوراسیون داخلی در مدت برگزاری از ساعت ۱۵  الی ۲۱  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما پذیرای عموم مردم خواهد بود.