برگزاری دهمین نمایشگاه کودک ، نوجوان و سرگرمی از 29 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
١٣٩٧/٠٥/٢٧
برگزاری دهمین نمایشگاه کودک ، نوجوان و سرگرمی از 29 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگا های بین المللی استان قزوین هادی طاهرخانی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت:دهمین  نمایشگاه کودک، نوجوان و سرگرمی از تاریخ 29 مرداد لغایت 2 شهریور ماه به مدت پنج روز  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

این مسئول افزود: ارتقاء سطح آگاهی‌های عمومی شهروندان در زمینه بازی و اسباب‌بازی و سرگرمی‌های آموزشی متناسب با سطوح سنی ، آشنایی خانواده‌ها با دستاوردهای جدید مرتبط با آموزش و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و معرفی آخرین تولیدات جدید از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است..

طاهرخانی تصریح کرد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در حوزه‌های بازی و سرگرمی، بازیهای فکری، کتاب و انتشارات کودک، پوشاک کودک، آموزش، تزئینات اتاق کودک، سیسمونی، آموزشگاه‌های هنری و مهد کودک  محصولات خود را عرضه خواهند نمود.

وی اظهار کرد: بیش از 50 مشارکت کننده از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی،  قزوین ، همدان، یزد و اصفهان در فضایی به مساحت  2000 متر مربع محصولات و تولیدات خود را  عرضه خواهند نمود.

طاهرخانی در پایان یادآور شد : دهمین نمایشگاه کودک، نوجوان و سرگرمی در مدت برگزاری، از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما  برگزار خواهد شد .