برگزاری دومین نمایشگاه خانه ایرانی ، کالای ایرانی همزمان با اولین نمایشگاه دُرِّ ماندگار از 18تیر ماه
١٣٩٧/٠٤/١٩
برگزاری دومین نمایشگاه خانه ایرانی ، کالای ایرانی همزمان با اولین نمایشگاه دُرِّ ماندگار از 18تیر ماه
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین هادی طاهرخانی مدیرعامل این شرکت اعلام کرد : با عنایت به شعار حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  دومین نمایشگاه خانه ایرانی،کالای ایرانی با رویکرد خرید کالای ایرانی و تقویت تولیدات و معرفی توانمندی های تولیدات داخلی از تاریخ 18 لغایت 22 تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار خواهد شد.
وی افزود: همچنین با توجه به فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب ، اولین نمایشگاه دُرِّ ماندگار همزمان با نمایشگاه فوق جهت عرضه و معرفی محصولات فرهنگی در زمینه عفاف و حجاب ، با همکاری ستاد عفاف و حجاب استان قزوین برگزار خواهد شد.
این مسئول اظهار داشت : این نمایشگاه به مدت 5 روز با حضور بیش 90  واحد تولید کننده و عرضه کننده در فضایی به مساحت سه هزار و ششصد مترمربع در محل دائمی نمایشگاه ها برپا خواهد بود .
این مسئول یادآور شد : دستیابی به رشد اقتصادی نیازمند ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی است و  برگزاری نمایشگاه ها بستر مناسبی را جهت معرفی توانمندی های صنعتگران و تولیدکنندگان ،تبادل تجربیات،انتقال اطلاعات و همچنین زمینه استفاده از دستاوردهای نوین را برای فعالان فراهم می سازد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان افزود : دومین نمایشگاه خانه ایرانی،کالای ایرانی و اولین نمایشگاه دُرِّ ماندگار در مدت برگزاری از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما پذیرای بازدید علاقه مندان خواهد بود.