با حضور معاون عمرانی استانداری قزوین نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی گشایش یافت.
١٣٩٦/١٠/٢٧
با حضور معاون عمرانی استانداری قزوین نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی گشایش یافت.
 

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین ، نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی طی مراسمی باحضور علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین،بهزادپور شهردار تاکستان، هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی، علی اکبر کبیری معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.
همچنین رونمایی از جدیدترین محصول شرکت چری ( تیگو ۷ ) در نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو در قزوین صورت پذیرفت

 
 

هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در حاشیه افتتاحیه برگزاری این نمایشگاه اعلام داشت : نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی تا ۲۹ دی ماه به مدت چهار روز بر پا می باشد و ۴۰ مشارکت کننده شامل تولید کنندگان قطعات خودرو، لواز جانبی و قطعه ساز و نیز نمایندگی های مجاز انواع خودروهای سواری ،آخرین تولیدات خود را در فضایی به وسعت چهار هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین گفت:باتوجه به نیاز مردم، صنعت خودرو در جهان اهمیت و جایگاه ویژه ای پیدا کرده و از جمله مولفه هایی است که می تواند موجب رونق اقتصادی کشورها شود.
وی یادآورشد: برگزاری نمایشگاه تخصصی در حوزه صنعت خودرو می تواند به عنوان یکی از شیوه های مهم در معرفی توانمندیهای صنعت خودرو و صنایع وابسته قلمداد شود.
طاهرخانی تصریح کرد: با برپایی نمایشگاههای تخصصی در صنعت خودرو می توان با ارائه آخرین محصولات و تولیدات بخشهای مرتبط با خودروهای سواری و قطعات وابسته، زمینه افزایش اطلاعات متخصصان و علاقمندان این صنعت را فراهم و به ارتباط مستقیم تولیدکننده و مصرف کننده کمک کرد.
وی گفت: مشارکت کنندگان نمایشگاه از استان های قزوین، تهران و مازندران محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.
این مسئول در پایان یادآور شد : نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما برای بازدید علاقمندان و متخصصین دایر است.
قابل ذکر است در اولین روز برگزاری نمایشگاه تخصصی خودرو استقبال بسیار خوبی از آن صورت گرفت.