برگزاری نمایشگاه ضیافت از 24 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه قزوین
١٣٩٧/٠٢/٢٢
برگزاری نمایشگاه ضیافت از 24 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه قزوین
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین، هادی طاهرخانی مدیرعامل این شرکت نمایشگاه  اعلام کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان نمایشگاه ضیافت از تاریخ 24 لغایت 30 اردیبهشت ماه همراه با توزیع افطار رایگان، به مدت یک هفته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می گردد.
طاهرخانی یادآور شد: بیش از 100 مشارکت کننده از استان های قزوین،تهران،البرز،کرمانشاه،خوزستان، اصفهان و همدان در فضایی به مساحت 3600 مترمربع محصولات خود را عرضه خواهند نمود.
وی خاطر نشان کرد : کالاهایی نظیر مواد غذایی، لبنی،خشکبار ، روغن ، برنج ، بهداشتی، خرما،گوشت ، تخم مرغ و ... در این نمایشگاه به شهروندان عرضه خواهد شد.
این مسئول یادآور شد : از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه می توان به تامین نیازهای اساسی مردم، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان در فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان،حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی و  کارآفرینان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین اشاره کرد.مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان افزود : نمایشگاه ضیافت در مدت برگزاری از ساعت 16  الی 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)،جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقمندان دایر خواهد بود