پایان کار برگزاری نمایشگاه گردشگری غذایی
١٣٩٧/٠١/٠٨
پایان کار برگزاری نمایشگاه گردشگری غذایی
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین هادی طاهرخانی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت:قزوین، یکی از تاریخی‌ترین شهرهای ایران است و در دوره‌های مختلف تاریخ و حکومت‌های تاریخی همواره مورد توجه بوده و همین تاریخچه نیز سبب شده که امروز آثار فرهنگی و تاریخی زیادی در قزوین وجود داشته باشد و گردشگران زیادی را جذب کند.
این مسئول یادآور شد:جشنواره و نمایشگاه با هدف ایجاد فضایی بمنظور آشنایی هرچه بیشتر بازدیدکنندگان و گردشگران با فرهنگ ،آداب و سنن مردم استان قزوین و همچنین کمک به توسعه گردشگری استان قزوین برگزار گردید.
وی افزود: همچنین اجرای  موسیقی سنتی و  محلی، نمایش‌های آیینی اقوام، اجرای برنامه های شاد و ...  نیز در حاشیه برگزاری این رویداد فرهنگی برگزار شد.
 طاهرخانی یادآور شد:بیش از ۳۵ مشارکت کننده در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مربع نسبت به معرفی توانمندی های خود به بازدیدکنندگان اقدام  نمودند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان گفت:اولین  نمایشگاه و جشنواره گردشگری غذایی از ۴ لغایت ۷ فروردین ماه از ساعت ۱۰ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد و پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران خواهیم بود.