برگزاری اولین نمایشگاه خانه ایرانی ، کالای ایرانی از 24 مهر ماه
١٣٩٦/٠٧/٢٢
برگزاری اولین نمایشگاه خانه ایرانی ، کالای ایرانی از 24 مهر ماه
 
 

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین هادی طاهرخانی مدیرعامل این شرکت اعلام کرد : اولین نمایشگاه خانه ایرانی،کالای ایرانی با رویکرد خرید کالای ایرانی و تقویت تولیدات و معرفی توانمندی های تولیدات داخلی از تاریخ 24 لغایت 28 مهرماه  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار خواهد شد.
وی افزود: این نمایشگاه به مدت 5 روز با حضور بیش 55  واحد تولید کننده و عرضه کننده در فضایی به مساحت سه هزار و ششصد مترمربع در محل دائمی نمایشگاه ها برپا خواهد بود .
طاهرخانی خاطر نشان کرد: توجه به تولیدات داخلی و کارآفرینان ، تحول در بخش صنعت و همچنین نقش تأثیر گذاری را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال به همراه خواهد داشت.
این مسئول یادآور شد : دستیابی به رشد اقتصادی نیازمند ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی است و  برگزاری نمایشگاه ها بستر مناسبی را جهت معرفی توانمندی های صنعتگران و تولیدکنندگان ،تبادل تجربیات،انتقال اطلاعات و همچنین زمینه استفاده از دستاوردهای نوین را برای فعالان فراهم می سازد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در پایان افزود : اولین نمایشگاه خانه ایرانی،کالای ایرانی در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما پذیرای بازدید علاقه مندان خواهد بود.