معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین :کتاب حاصل فکر و اندیشه و تحقیق و مطالعه و یافته های بشری است که به صورت متمرکز گردآوری شده است
١٣٩٥/١٢/٠٣
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین :کتاب حاصل فکر و اندیشه و تحقیق و مطالعه و یافته های بشری است که به صورت متمرکز گردآوری شده است
 

به گزارش روتبط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین ، آقای شاهرخی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین در مراسم افتتاح یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب قزوین  اظهارداشت: با همه پیشرفت های علمی و فنآوری هنوز کتاب حتی در رقابت با فضای مجازی جایگاه خود را حفظ کرده و به عنوان بزرگترین اختراع بشر در عصر حاضر هم محسوب می شود.
وی خاطر نشان کرد:وجود صاحبان قلم و شخصیت های فرهنگی در استان قزوین در نمایشگاه امسال به عنوان یک رویداد مهم فرهنگی می تواند به ارتقاء سرانه مطالعه و کتاب خوانی کمک کند.
آقای شاهرخی افزود : کتاب حاصل فکر و اندیشه و تحقیق و مطالعه و یافته های بشری است که به صورت متمرکز گردآوری شده است و می تواند در پیشرفت وتوسعه کشور بسیار تاثیرگذار باشد.

وی گفت: توجه به صاحبان قلم و اندیشه و بسترسازی برای رشد و توسعه کتاب خوانی باید محور کار همه مسئولان فرهنگی باشد تا بتوانیم جایگاه فرهنگی خود را تقویت کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین یادآورشد: کسانی که در تولید فکر و اندیشه و ارتقاء فرهنگی جامعه نقش آفرین هستند باید مورد تکریم قرار گیرند و از مدیران و روسای دانشگاهها، مدارس و ادارات انتظار داریم با برنامه ریزی و بازدید از این نمایشگاه برای تامین کتب مورد نیاز خود اقدام کنند.